Recenzja: Beyerdynamic DT 880 PRO

Opublikowano marzec 2010

BeyerdynamicDT880Pro_12  To jeszcze do niedawna, czyli do momentu pojawienia się flagowego dla Beyerdynamica modelu T1, jedne spośród kilku produkowanych przez tę firmę słuchawek stanowiących coś w rodzaju grona wyrobów topowych, w skład którego wchodził jeszcze inny model profesjonalny – DT 990 PRO – oraz dwa modele audiofilskie – DT 990 i DT 880. Wszystkie one prezentowały (i prezentują nadal) bardzo dobry poziom jakościowy, można jednak zaryzykować tezę, że do najlepszych osiągnięć konkurencji trochę im brakowało i dopiero T1 wypełnił tę lukę. Nie ma się jednak co zżymać; grono wyrobów topowych Beyerdynamica oscylowało z cenami wokół kwoty tysiąca złotych, podczas gdy stawka wyrobów flagowych innych firm kręciła się wokół czterokrotności tej sumy, nieraz nawet bardzo znacznie ją przekraczając.

Pokaż cały artykuł na 1 stronie

9 komentarzy w “Recenzja: Beyerdynamic DT 880 PRO

 1. Maciej napisał(a):

  I jak Piotrze, nadal DT880 się bronią pomimo upływu czasu?

  1. Piotr Ryka napisał(a):

   A czemu by nie miały? Nic się nie zmieniło na średnim poziomie słuchawkowego świata.

 2. LuQi napisał(a):

  Witam,

  Panie Piotrze jak oceniłby Pan potencjalną współpracę DT880 PRO ze wzmacniaczem Schiit Lyr2? Czy uważa Pan, że to mogłoby być dobre połączenie? Będę wdzięczny za komentarz.

  Pozdrawiam

 3. LuQi napisał(a):

  Witam,

  Panie Piotrze jak Pana zdaniem wypadłoby połączenie DT880 PRO ze wzmacniaczem Schiit Lyr2? Chciałem również zapytać o to jak wygląda sprawa izolacji w tym modelu oraz sprawa tłumienia dźwięków wydobywających się na zewnątrz? Bliżej im w tym względzie do modeli otwartych czy raczej zamkniętych?

  Będę wdzięczny za komentarz.

  1. Piotr Ryka napisał(a):

   Są jak chodzi o głośność raczej bliższe otwartych. Do Schiita raczej polecałbym Meze Classic99, z uwagi na łagodniejsze brzmienie. Schiit ewentualnie po wymianie lamp na takie wyższej klasy. Na przykład Philips SQ.

   Przepraszam za spóźnioną odpowiedź, komentarz zapodział się w spamie.

   1. LuQi napisał(a):

    Dziękuję bardzo za odpowiedź.

 4. roman napisał(a):

  Jakie konkretnie słuchawki polecał byś do Lyra,tak od tych tańszych po te najlepsze ?

 5. roman napisał(a):

  od najsłabszych do najlepszych z tych pasujących

 6. Piotr Ryka napisał(a):

  Wzmacniacz jest uniwersalny i należy się wystrzegać jedynie słuchawek szczególnie pikantnych. Najlepiej grał z HiFiMAN HE-6, ale przecież nie słuchałem go z bardzo wieloma i może na przykład z Audeze LCD-3 gra jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© HiFi Philosophy