Wydarzenia: Polska premiera słuchawek Sennheiser Orpheus

Premiera_Sennheiser_Orpheus_AudioHobby_Hifiphilosophy   Wyłączny Polski dystrybutor marki Sennheiser, firma Aplauz Sp. z o.o. ogłosiła, iż w Warszawie w dniach 14 – 17 marca 2016 w będzie miała miejsce oficjalna premiera elektrostatycznego systemu słuchawkowego Sennheiser Orpheus 2, w skład którego wchodzą słuchawki HE1060 oraz dedykowany wzmacniacz/DAC HEV1060. Aby jeszcze bardziej podkreślić prestiż i niepowtarzalną rangę tego wydarzenia, dystrybutor postanowił również sprowadzić egzemplarz legendarnego pierwowzoru – systemu Orpheus HE90/HEV90, który będzie prezentowany równolegle z premierowym pokazem i umożliwi zaproszonym gościom na  jedyne w swoim rodzaju porównanie możliwości obydwu systemów. Impreza będzie miała charakter zamknięty i ograniczony co do ilości zaproszeń.

Do dyspozycji zaproszonych osób zostanie również oddelegowany topowa elektronika marki Accuphase w następującym składzie:

  • transport SACD DP-900
  • przetwornik cyfrowo – analogowy DC-901
  • przedwzmacniacz C-3850
  • kondycjoner zasilania PS-1220

Ponadto, dzień 17 marca został w całości zarezerwowany dla użytkowników forum internetowego AudioHobby.plktórzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w wydarzeniu poprzez wpisanie się na listę, która już niedługo będzie udostępniona na łamach forum. Każdy osoba wpisana na listę, która stawi się na pokazie będzie miała niepowtarzalną okazję przez 15 minut obcować z obydwoma wcieleniami systemu Orpheus. Tak samo jak w wypadku pozostałych pokazów tak i tutaj liczba zaproszeń będzie ograniczona.

Redakcja HiFi Philosophy jako oficjalnie potwierdzony uczestnik premiery zapewni swoim Czytelnikom szczegółową relację z tego wyjątkowego wydarzenia, włączając w to jak zawsze drobiazgowe porównanie obydwu topowych systemów Sennheisera. Wszystkie aktualne informacje o polskiej premierze słuchawek Sennheiser Orpheus będziemy przekazywać Państwu na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy