Newsy: Rogue Audio RP-1

Rogue_Audio_RP-1_HiFiPhilosophy   Polski dystrybutor marki Rouge Audio poinformował nas o wprowadzeniu do jego oferty kolejnego bardzo ciekawego produktu –  lampowego przedwzmacniacz line/phono o sygnaturze RP-1.

Podstawą wyjątkowego brzmienia RP-1 jest zastosowanie pary lamp sterujących 12AU7, które słyną ze swojego czarującego, delikatnie podkolorowanego i obfitego brzmienia. Producent chwali się zastosowaniem bardzo zaawansowanej sekcji przedwzmacniania sygnału phono, który posiada zakres wzmacniania w zakresach od 40 do 60 dB oraz automatycznie dostosowuje obciążenie wkładki, co pozwalają na wyciągnięcie maksimum możliwości brzmieniowych z praktycznie każdej dostępnej wkładki typu Moving Magnet lub Moving Coil. Nowy przedwzmacniacz otrzymał również zbudowany na elementach dyskretnych wzmacniacz słuchawkowy o mocy 1W, charakteryzujący się zaskakującą gładkością i wyrafinowaniem przekazywanego sygnału.

Rogue_Audio_RP-1_HiFiPhilosophy_02 Rogue_Audio_RP-1_HiFiPhilosophy_03 Rogue_Audio_RP-1_HiFiPhilosophy_04 Rogue_Audio_RP-1_HiFiPhilosophy_05

 

 

 

 

Do zalet urządzenia należy również zaliczyć dodanie wejścia dla sygnału z procesora kina domowego, dwie pary wyjść sygnałowych RCA o regulowanym poziomie wzmocnienia i jedną parę wyjść z ominiętym układem regulacji. Pilot zdalnego sterowania pozwala na regulację głośności, balansu kanałów, wybór źródła oraz wyciszenie. Na elegancki wygląd składa się również bardzo czytelny wyświetlacz typu OLED podający informacje o głośności, balansie i wybranym źródle. Wyświetlacz można w dowolnej chwili wyłączyć.

Wyposażenie RP-1:
• Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania
• Przedwzmacniacz MM/MC (45/60dB) z regulowanym obciążeniem
• Wzmacniacz słuchawkowy o mocy 1W
• Dwie lampy 12AU7
• Wyświetlacz OLED z możliwością wyłączenia
• 4 pary wejść sygnałowych RCA
• 2 pary wyjść RCA pre-out
• 1 para wyjść sygnałowych RCA o stałym poziomie wzmocnienia
• Funkcja bypass

Produkt jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena w Polsce wynosi: 9.100 PLN

Polskim dystrybutorem marki Rogue Audio jest firma:

Audio_System_Logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy