Newsy: Produkty marki Woo Audio dostępne w Polsce

WOOAUDIO_WA7-silverDzięki staraniom warszawskiej firm MIP, miłośnicy słuchawek znad Wisły będą mieli okazję zapoznać się z produktami renomowanej w całym świecie firmy Woo Audio, która powstała w 2004 roku w USA, zaś jej obecna siedziba mieści się w Nowym Jorku.

Jak na tak krótką historię może dziwi popularność, jakość oraz wykonanie tych produktów, ale za sukcesem firmy stoją dwaj inżynierowie, Panowie Wei i Zhi Dong, którzy mają za sobą ponad 60 lat konstruowania i budowania wysokiej klasy wzmacniaczy. Głównym animatorem jest przedstawiciel młodego pokolenia Jack Woo – dyrektor techniczny i główny manager firmy. Dzięki właśnie tym trzem osobom Woo Audio osiągnęło sukces i daje nam niezapomniane wrażenia towarzyszące słuchaniu muzyki z ich produktów.

WOOAUDIO_WA8-silverWOOAUDIO_WA8-goldWOOAUDIO_WA8-blackWOOAUDIO_WA8-3colors

 

 

 

 

Woo Audio to ekspert specjalizujący się przede wszystkim w produkcji wzmacniaczy lampowych, ale ciągle rozwijający swoją ofertę dodając nowe urządzenia. Każdy model dopracowany jest w najdrobniejszym detalu. Montaż wykonywany jest z autorskich komponentów na miejscu w Nowym Jorku. Wszystko po to, aby sprostać bardzo wysokim i rygorystycznym normom. Dodatkowo klient może wykupić “pakiety ulepszeń”, umożliwiające indywidualną personalizację sprzętu pod swoje potrzeby. W skład takich pakietów mogą wchodzić np. lepsze lampy.

Jak powiedział sam przedstawiciel firmy, Jack Woo: „Customers come to us to expect nothing but the best”. Możemy więc być pewni, że otrzymamy produkt najwyższej klasy, który jest wart zapłaconych za niego pieniędzy.

Woo Audio WA8 Eclipse to pierwszy na świecie w pełni lampowy wzmacniacz słuchawkowy zasilany bateryjnie. Pracuje w klasie A i posiada wbudowany DAC 24bit / 384 kHz w celu ułatwienia współpracy z urządzeniem źródłowym USB. Dzięki wysokiej mocy, WA8 Eclipse jest zdolny do napędzenia słuchawek najwyższej klasy high-end o impedancji 8-600 Ohm zostawiając jednak trochę zapasu jakby komuś było mało. Bardzo niska ilość zniekształceń i szumów sprawia, że jest to idealny partner dla słuchawek typu IEM.

WOOAUDIO_WA6SE-3WOOAUDIO_WA7-black-frontWOOAUDIO_WA22WOOAUDIO_WA5LE-silver

 

 

 

 

Woo Audio WA6 produkowany jest od ponad dekady i jest ciągle jest ulepszany, aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników. Oto kilka słów zaczerpniętych z polskiej (hifiphilosophy.com) recenzji tego modelu

Woo 6 to wzmacniacz atrakcyjny zarówno od strony wizualnej jak i użytkowej. Z łatwością wysteruje każde słuchawki i z wieloma zagra bardzo satysfakcjonująco. Brak mu nuty czarownego powabu, ale ma drajw, czystość brzmienia i piękną rozwartości spektrum, a także dynamiki. Do muzyki rockowej nada się najlepiej, a rozrywkowa i klasyczna również pozwolą się słuchać z dużą dawką satysfakcji. Kiedy używać tylko jego, pamięć o tym zmysłowym brzmieniu stopniowo się zaciera, a dobrze rozgrzane lampy Woo też zaczynają śpiewać, wprawdzie nie głosem anielskim, ale za to czystym i mocnym. Basu jest kawał, a soprany są przejrzyste i nie męczące. Zbierając to wszystko pospołu cena wydaje się niewygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania i prezencję.”

Woo Audio WA7 to wzmacniacz lampowy z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo – analogowym. W jego niewielkiej obudowie zawarto zaawansowany układ, który najbardziej wybrednych znawców tematu potrafi zaskoczyć swoim potężnym dźwiękiem . Bez trudu poradzi sobie z bardzo wymagającymi audiofilskimi słuchawkami. Do kupienia w opcji z zasilaczem liniowym bądź lampowym.

WOOAUDIO_WA5WOOAUDIO_WA33WOOAUDIO_WA234mono-black(2)WOOAUDIO_WA234mono-black&white

 

 

 

 

Woo Audio WA22 to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy. Zbalansowany od wejścia do wyjścia. Najwyższej klasy porty zbalansowane na wejściu, najlepsza technologia, klasa wzmacniacza “A” i zbalansowane porty na wyjściu słuchawkowym. Co może chcieć więcej audiofil dla swoich słuchawek? Brzmienie magiczne, które nie pozwala przestać słuchać. Do tego wygląd godny uznania. Przepięknej barwy lampy z powodzeniem zastąpią nam kominek w zimowe wieczory – będziemy wpatrywać się w ich blask jak w płomienie kominka.

To tylko mały wycinek oferty Woo Audio, producenta doskonałych urządzeń, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających melomanów i audiofilów. Kto raz spróbuje lampowego brzmienia, nigdy nie będzie chciał czegoś innego.

10 komentarzy w “Newsy: Produkty marki Woo Audio dostępne w Polsce

 1. Karol pisze:

  :DDDDDDDDDDDD

 2. Marcin pisze:

  A gdzie można produktu woo w Polsce kupić? Wszedłem na podana stronę mip ale tam nic nie ma

  1. PIotr Ryka pisze:

   Proszę się dowiadywać w MIP albo MP3Store. Niektóre produkty są już w Polsce.

   1. AAAFNRAA pisze:

    mp3store ma już w swojej ofercie na stronie większość produktów z monoblokami WA-234 MONO. Termin realizacji podany przy wszystkich produktach 1-3 dni, czyli muszą mieć na stanie. Ceny konkretne.

   2. Marcin pisze:

    Ok. Dziękuje za odpowiedz

 3. Michał pisze:

  To wręcz wybitne wieści, produkty bardzo znane, cenione, wcześniej prawie nie możliwe do posłuchania w naszym kraju a jestem przekonany że wiele osób tego właśnie szuka.

 4. Tadeusz pisze:

  Nasuwa się następujący pytanie :czy wybitne czy raczej mocno rozreklamowane i wysoko pozycjonowane cenowo ale na nie odpowie nam chyba tylko pan Piotr jak już dostanie do przetestowania ?

  1. PIotr Ryka pisze:

   Jedna recenzja już kiedyś była, dzięki prywatnemu posiadaczowi:

   http://hifiphilosophy.com/woo-audio-wa6-se/

  2. Michał pisze:

   Moja wypowiedź jest trochę nieodpowiedzialna, fakt. Dla uściślenia słuchałem tylko Woo Audio WA5 z MrSpeakers Ether Flow Ć i grało wybitnie, zabrzmiały jak słuchawki otwarte. Co do innych ichbwzmacnjaczy wypowiedzieć się nie mogę, ale WA5 z pewnością jest wybitny.

 5. PIotr Ryka pisze:

  Niedługo ma coś po recenzję przyjechać, a super monobloki być może będą na AVS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy