Wzmacniaczowa konfrontacja

Questyle_Naim_Bakoon_Bryston_03 HiFiPhilosophy   I znów zdarzyło się, że przybyły jednocześnie wysokiej klasy słuchawkowe wzmacniacze. Wszystkie w jakiś sposób sławne, chociaż w różny.

Naim Headline to klasyk, jak wszystko co pochodzi od Naima wysoce nietypowy, angielski, specyficzny. Produkowany od wielu, wielu lat, obrosły legendą, niegdyś przedstawiciel najściślejszej elity, a i dzisiaj odpowiednio dopieszczony towarzystwem potrafiący rywalizować z najlepszymi.

Questyle_Naim_Bakoon_Bryston_01 HiFiPhilosophyQuestyle_Naim_Bakoon_Bryston_02 HiFiPhilosophyQuestyle_Naim_Bakoon_Bryston_04 HiFiPhilosophy

 

 

 

 

Kanadyjski Bryston BHA-1 to też już niemal klasyk. Obecny wprawdzie na rynku od niedawna, ale przebojem go zdobywający i przez wielu uznawany za dumę ich audiofilskiej kolekcji oraz spełnienie marzeń. Zwycięzca wielu konfrontacji, profesjonalny i symetryczny, rzuca wyzwanie najlepszym.

Questyle_Naim_Bakoon_Bryston_06 HiFiPhilosophyQuestyle_Naim_Bakoon_Bryston_08 HiFiPhilosophyQuestyle_Naim_Bakoon_Bryston_09 HiFiPhilosophy

 

 

 

 

Jeszcze nowszy jest Questyle CMA800R, dopiero co się włączający do zmagań. Chiński smok zaczyna robić furorę i okupuje najwyższe miejsca na listach urządzeń pożądanych do posłuchania. Ci z kolei co już go słuchali, jednomyślnie wyrażają uznanie. To wszystko jednak nie dość. On tylko pozornie jest od Brystona mniejszy. Mało, że dysponuje technologią podobną do tej ze sławnego Bakoona, to jeszcze uzupełniony bratem bliźniakiem staje się parą monobloków. Na użytek słuchawek to rozwiązanie nieczęste, a nawet wyjątkowe, mające tylko kilka precedensów.

5 komentarzy w “Wzmacniaczowa konfrontacja

 1. Maciej pisze:

  Bardzo jestem ciekaw Twojej opinii o Brystonie.

  1. Piotr Ryka pisze:

   A o innych już nie?

 2. bblue pisze:

  nareszcie konkrety

 3. miroslaw frackowiak pisze:

  Wsadz tam Piotrze do tych porownan w koncu Carego 300B i okaze sie ze produkowany stale od prawie dwudziestu lat lampowiec pozamiata te wszystkie wymienione przez Ciebie sprzety!

  1. Piotr Ryka pisze:

   Możliwe, ale Cary na razie nie ma, to i pozamiatać nie może. Jak kiedyś przyjedzie, to pozamiata. Mam nadzieję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy