Newsy: SoundMAGIC P30s

SoundMAGIC P30s - 1   SoundMAGIC P30S to lekkie, przenośne słuchawki. Jest to kontynuacja wcześniejszego modelu o zoanczeniu P30, ale z kilkoma powaznymi zmianami. Zastosowano lepsze drivery oraz nowy, specjalny system tłumienia.  Dopełnieniem niego są również większe, ultra miękkie pady, które oprócz funkcji izolacji , gwarantują niesłychany komfort użytkowy. P30s to w końcu słuchawki, które dopracowano pod kątem materiałów i wykończenia. Już pierwsze wrażenie sprawia, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości.

Składana do niewielkich rozmiarów konstrukcja sprawia, że P30s to idealny towarzysz podróży dla wszystkich, którzy oczekują od słuchawek małej wagi oraz znakomitego dźwięku. W komplecie znajdziemy elegancki, twardy pokrowiec na suwak.

SoundMAGIC P30s - 4SoundMAGIC P30s - 3SoundMAGIC P30s - 2Całkowicie nowe rozwiązanie, które od razu przykuwa wzrok, to odczepiany kabel. W komplecie znajdziemy zwykły kabel Hi-Fi oraz kabel z mikrofonem i pilotem do obsługi Smartphona. Producent wykorzystal tu już sprzawdzone rozwiązanie (własny patent), zastosowane w kilku ostatnio wprowadzonych modelach dousznych. Mianowicie przy jacku umieścił przełącznik, dzięki któremu pełna obsługa dostępnych na rynku Smartphonów czy Tabletów w końcu przestała być niemożliwa.

Oznaczenie „S” w nazwie słuchawek marki SoundMAGIC oznacza „Smart” – czyli jedna słuchawka do wszystkich telefonów. Produkt przystosowany jest do bezproblemowej współpracy nie tylko z telefonami Iphone, Blackberry, HTC, Samsung Galaxy (najnowszymi modelami) ale również z telefonami Nokii, Sony Xperia, Corby czy Samsung (wcześniejszymi modelami). Cena słuchawki to 299zl.

Specyfikacje
– Głośnik: Dynamiczny 40mm
– Pasmo przenoszenia: 20Hz~22KHz
– Oporność: 32±4.8 Ω
– Dynamikay: 108±3 dB przy 1KHz/mW
– Max moc wejściowa: 100mW
– Długość kabla: 1.2 m
– Wtyk: Stereo 3.5mm jack – pozłacany
– Waga: 85 g

 

 

Dystrybutor: MIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy