Newsy: Referencyjne słuchawki HiFiMAN w HiFi Station

HiFiMAN_EDITION_X_HIFI_Station   Krakowski salon audio-video HiFi Station poinformował o wprowadzeniu do swojej stałej oferty referencyjnych słuchawek ortodynamicznych marki HiFiMAN. Mowa o wiceflagowym modelu Edition X.

Edition X stanowią uproszczenie szczytowego modelu HE1000. Choć obydwie słuchawki posiadają identyczną bryłę, to w wypadku wersji X zrezygnowano z wykończenia stalowo – drewnianego na rzecz zdecydowanie lżejszego i tańszego plastiku w kolorze wpadającego w grafit granatu. Tak jak w modelu HE1000, tak i tutaj zastosowano bardzo wygodne, profilowane pady wykonane z weluru i sztucznej skóry, zaś za optymalne usytuowanie słuchawek na głowie odpowiada regulowany pałąk, konstrukcyjnie nawiązujący do tego, który z powodzenie zastosowano w niższych modelach producenta.

HiFiMAN_EDITION_X_HIFI_Station_02HiFiMAN_EDITION_X_HIFI_Station_01HiFiMAN_EDITION_X_HIFI_Station_03HiFiMAN_EDITION_X_HIFI_Station_04

 

 

 

 

W wypadku Edition X chiński producent zastosował wysokoskuteczną diafragmę o mikronowej grubości, pozwalającą osiągać rzadko notowaną skuteczność – na poziomie 103 dB. Dzięki temu model X może zaprezentować prawie każdą ze swoich nadzwyczajnych umiejętności w zestawieniu z urządzeniami takimi jak smartfony czy odtwarzacze przenośne. Producent chwali się też szerokim pasmem przenoszenia, wynoszącym od 9 do aż 50 000 Hz przy jednoczesnym bardzo niskim poziomie generowanych zniekształceń.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do osobistego skontaktowania się z salonem:

HIFISTATION.PL

  • Krowoderskich Zuchów 16/11
  • 31-272 Kraków
  • Telefon: 12 307 04 67

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy