Newsy: Premium Sound dystrybutorem marki Wigg Art

wigg-art-premium-sound-hifi-philosophy-02   Gdański salon audio Premium Sound została wyłącznym dystrybutorem produktów marki Wigg Art na terenie polski i za granicą.

Wigg Art to niewielka manufaktura z Bydgoszczy, zajmująca się projektowaniem i produkcją kolumn głośnikowych. Wszystkie kolumny oferowane przez Wigg Art są opracowywane i wykonywane na miejscu z zastosowaniem oryginalnych, wysokiej jakości przetworników uznanych marek i najwyższej próby podzespołów zwrotnicy.

Kolumny Wigg Artt zdążył zyskać uznanie wśród klientów dzięki swojemu bardzo dobremu brzmieniu, oraz wysokiemu kunsztowi wykonaniu obudów swoich kreacji. Jakość oznacza w tym przypadku nie tylko piękne, naturalne lub modyfikowane i kładzione ręcznie forniry. Kluczem do osiągnięcia efektownego wykonania i brzmienia okazuje się sama konstrukcja obudów i ścianek głośników. W swoich kategoriach cenowych zaskakują one pieczołowitością wykonania i mogą z powodzeniem rywalizować z droższymi produktami krajowej oraz zagranicznej konkurencji.

wigg-art-premium-sound-hifi-philosophy-05wigg-art-premium-sound-hifi-philosophy-07wigg-art-premium-sound-hifi-philosophy-08wigg-art-premium-sound-hifi-philosophy-04

 

 

 

 

Aktualnie w regularnej ofercie firmy znajdują się dwa modele. Większych rozmiarów 2,5 drożna podłogówka Enzo, oraz mniejsza konstrukcja 2-drożna Arvil. Ciekawostkę stanowi fakt, iż sama obudowa jak i jej wewnętrzna struktura są w modelu Arvil w całości wykonane ze sklejki, dzięki czemu konstrukcja jest sztywniejsza i cechuje się precyzyjnym brzmieniem bez dodatkowych podbarwień.

Kolumny występują w kilku podstawowych fornirach pokrywanych wysokiej jakości satynowym lakierem. Za dopłatą można również wybierać z szerokiej palety wykończenie naturalnych, a także lakierów na wysoki połysk.

Ceny za parę od:

  • Enzo – 7900zł
  • Arvil – 8900zł
  • Dopłata za fornir naturalny – 1000zł
  • Dopłata za lakier – 1500zł

 

Premium Sound

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy