Newsy: Nottingham Analogue Horizon w Premium Sound

Nottingham_Analogue_Horizon_Hifiphilosophy   Nottingham Analogue Horizon – najtańszy gramofon w ofercie brytyjskiego speca od wysokiej klasy gramofonów. Już od jutra, zapraszamy do naszego salonu na prezentację najnowszego wcielenia modelu Horizon, który w fabrycznej wersji wyposażony jest w 10-cio calowe ramię Nottingham Analogue Interspace. Gramofonu będzie można posłuchać z dostępną u nas elektroniką i kolumnami.

Nottingham Analogue – prawdziwy, „hajendowy” producent gramofonów, wraca na rynek ze swoim największym przebojem. Gramofonem Horizon. Będąc najtańszym gramofonem w ofercie tego brytyjskiego producenta, jest obecnie najlepszym w swoim przedziale cenowym. Doskonałe, 10-cio calowe ramię Interspace, ciężki, odlewany, żeliwny talerz o wadze 6kg, oraz trwały i precyzyjny silnik. Brytyjska recepta na sukces.

10 lat – tyle dokładnie kazała sobie czekać żywa legenda analogowego brzemienia – firma Nottingham Analogue Studio, na wznowienie produkcji jednego z najlepszych, budżetowych gramofonów w historii audiofilizmu – modelu HORIZON. Gdy Nottingham Analogue wiele lat temu wprowadzał na rynek model HORIZON, nikt w firmie nie spodziewał się tak wspaniałego przyjęcia przez prasę branżową i konsumentów, które przełożyło się na setki zamówionych jednostek już w pierwszym roku jego istnienia. Była to sytuacja niespotykana w tej kilku osobowej, brytyjskiej manufakturze, która w ten czas nie była w stanie realizować tak wielkich zamówień. Obawiano się, że zwiększenie poziomu produkcji źle wpłynie na jakość pozostałych produktów. Ostatecznie HORIZON został skreślony z listy dostępnych modeli… Aż do teraz!

Siłą gramofonu Nottingham HORIZON tkwi w jego prostocie i idealnym poziomie wykonania. Niewielki, zintegrowany w obudowie silnik przekłada na talerz idealny poziom 33 i 1/3 lub 45 obrotów na minutę, nie przenosząc przy tym żadnych zbędnych drgań na ciężki, sześciokilogramowy talerz. Ponadto, firma Nottingham postanowiła wyposażyć swój wejściowy model w dedykowany podest, który w większości przypadków eliminuje potrzebę stosowania zaawansowanych platform antywibracyjnych, aby osiągnąć pełnię brzemienia. Żaden producent nie zdecydował się na takie rozwiązanie w tym przedziale cenowym.

ZAPRASZAMY

Premium Sound – Salon HiFi

Gdańsk, ul. Rakoczego 31

Tel: 513 07 07 30, 537 07 07 30

www.premiumsound.pl

A redakcja pragnie tylko dodać od siebie, że jedna sztuka tego wspaniałego gramofony już jutro zawita do naszej siedziby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy