Newsy: Nottingham Analogue Horizon w Premium Sound

Nottingham_Analogue_Horizon_Hifiphilosophy   Nottingham Analogue Horizon – najtańszy gramofon w ofercie brytyjskiego speca od wysokiej klasy gramofonów. Już od jutra, zapraszamy do naszego salonu na prezentację najnowszego wcielenia modelu Horizon, który w fabrycznej wersji wyposażony jest w 10-cio calowe ramię Nottingham Analogue Interspace. Gramofonu będzie można posłuchać z dostępną u nas elektroniką i kolumnami.

Nottingham Analogue – prawdziwy, „hajendowy” producent gramofonów, wraca na rynek ze swoim największym przebojem. Gramofonem Horizon. Będąc najtańszym gramofonem w ofercie tego brytyjskiego producenta, jest obecnie najlepszym w swoim przedziale cenowym. Doskonałe, 10-cio calowe ramię Interspace, ciężki, odlewany, żeliwny talerz o wadze 6kg, oraz trwały i precyzyjny silnik. Brytyjska recepta na sukces.

10 lat – tyle dokładnie kazała sobie czekać żywa legenda analogowego brzemienia – firma Nottingham Analogue Studio, na wznowienie produkcji jednego z najlepszych, budżetowych gramofonów w historii audiofilizmu – modelu HORIZON. Gdy Nottingham Analogue wiele lat temu wprowadzał na rynek model HORIZON, nikt w firmie nie spodziewał się tak wspaniałego przyjęcia przez prasę branżową i konsumentów, które przełożyło się na setki zamówionych jednostek już w pierwszym roku jego istnienia. Była to sytuacja niespotykana w tej kilku osobowej, brytyjskiej manufakturze, która w ten czas nie była w stanie realizować tak wielkich zamówień. Obawiano się, że zwiększenie poziomu produkcji źle wpłynie na jakość pozostałych produktów. Ostatecznie HORIZON został skreślony z listy dostępnych modeli… Aż do teraz!

Siłą gramofonu Nottingham HORIZON tkwi w jego prostocie i idealnym poziomie wykonania. Niewielki, zintegrowany w obudowie silnik przekłada na talerz idealny poziom 33 i 1/3 lub 45 obrotów na minutę, nie przenosząc przy tym żadnych zbędnych drgań na ciężki, sześciokilogramowy talerz. Ponadto, firma Nottingham postanowiła wyposażyć swój wejściowy model w dedykowany podest, który w większości przypadków eliminuje potrzebę stosowania zaawansowanych platform antywibracyjnych, aby osiągnąć pełnię brzemienia. Żaden producent nie zdecydował się na takie rozwiązanie w tym przedziale cenowym.

ZAPRASZAMY

Premium Sound – Salon HiFi

Gdańsk, ul. Rakoczego 31

Tel: 513 07 07 30, 537 07 07 30

www.premiumsound.pl

A redakcja pragnie tylko dodać od siebie, że jedna sztuka tego wspaniałego gramofony już jutro zawita do naszej siedziby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy