Newsy: Music Hall usprawnia swoje gramofony

Music Hall Turntable_02   Amerykańska firma Music Hall odświeżyła praktycznie całą ofertę produkowanych przez siebie gramofonów. Oprócz wprowadzonych nieco wcześniej serii 2 (mmf2.3 i mmf2.3 LE), modyfikacjom uległy także modele stanowiące środkowy i górną cześć cennika amerykańskiego wytwórcy. Główna modyfikacja konstrukcyjna dotyczy napędu – wszystkie nowe modele otrzymały zaprojektowane na nowo silniki synchroniczne prądu stałego.

Firma postanowił również zrewidować dotychczas stosowane rozwiązania dotyczące stosowanych ramion, efektem czego aluminiowe konstrukcje zostały zastąpione karbonowymi. Wyjątkiem jest tu jedynie model mmf5.3 SE, którego ramię zostało wykonane w formie jednolitego, aluminiowego elementu. Model ten dostępny jest w chassis wykończonym w fornirze o barwie drzewa różanego, podobnie zresztą jak sporo tańszy mmf2.3 SE.

Music Hall Turntable_04Music Hall Turntable_06Music Hall Turntable_07Music Hall Turntable_08

 

 

 

 

Zmieniły się też propozycje wkładek montowanych fabrycznie przez producenta – obecnie Music Hall w wyższych „piątkach” i „siódemkach” stawia na produkty Ortofona, w „dziewiątce” na Goldringa, a w budżetowych „dwójkach” oferuje sygnowaną własnym logo wkładkę Spirit, wykonywaną na zamówienie przez firmę Audio-Technica.

Ceny nowych gramofonów Music Hall zaczynają się od 2 190 zł za model mmf2.3 i kończą na 8 990 zł, które należy wyłożyć za model mmf9.3 w wersji z wkładką Goldring Eroica lub 7 690 zł bez dołączanej wkładki.

Polskim dystrybutorem marki Music Hall jest firma: Nautilus Dystrybucja

2 komentarzy w “Newsy: Music Hall usprawnia swoje gramofony

  1. Tadeusz pisze:

    To takie lekko podrasowane Pro-Jecty ? 🙂

    1. PIotr Ryka pisze:

      Nie wiem, nie badałem tematu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy