Newsy: Audio Solutions Overture

Overture webui mazesnis4Audio Solutions Overture – najnowsza linia świetnie brzmiących kolumn od litewskiego producenta.

Projekt, dla nas to początek drogi do doskonałego brzmienia. Bierzemy pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także środek, wnętrze kolumn, zgranie głośników, strukturę obudowy, parametry elektryczne i akustyczne, a nawet rodzaj zastosowanego w obudowie kleju. Tak tworzymy doskonałe kolumny głośnikowe.

siena1Overture, jest podstawową linią w ofercie AudioSolutions. Wywodzi się z linii Euphony, ale jest jeszcze lepsza. Specjalnie zaprojektowana, aby zachowując wygląd klasycznych kolumn głośnikowych, zaoferować zdecydowanie lepszy design, ale przede wszystkim dźwięk. Mnóstwo energii włożyliśmy w to, aby kolumny z linii Overture, były jak najbliżej brzmieniu naszej topowej linii. Overture, to najlepszy kierunek do najwyższej jakości brzmienia i przyjemność z obcowania z muzyką.

Zupełnie nowym, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest maskownica w linii Overture, a właściwie dwa panele frontowe, jakie otrzymujemy wraz z kolumnami. Jeden z nich jest dostarczany wraz z tkaniną maskującą głośniki. Oba panele są identyczne i możemy je stosować zamiennie, bez wpływu na jakość brzmienia. Nie trzeba już ściągać maskownicy, aby cieszyć się najwyższej jakości brzmieniem. Wasze dzieci i koty będą zrozpaczone.

Sztywna obudowa z MDF o grubości 36mm zapewnia martwą akustycznie konstrukcję. Bas reflex wyprofilowany tak, aby wyeliminować szumy spowodowane przepływem powietrza. Liniowa impedancja zwrotnicy o konstrukcji punkt w punkt. Lekkie przetworniki papierowe obsługujące pasmo średnich i niskich tonów, oraz miękka kopułka wysokotonowa, usadowiona w mini tubce aby poprawić czułość w krytycznym zakresie.

Overture webui mazesnis8 O204F-6 12168981_10206245455548424_1480574890_o(1) TUŠČIAS plakatas 210x85cm

 

 

 

 

W ofercie są kolumny podłogowe w trzech wielkościach, kolumny podstawkowe, oraz głośnik centralny.

Ceny nowych produktów w wykończeniach standardowych (ceny kolumn za parę)

Dodaj blasku swojemu salonowi lub pokojowi odsłuchowemu z niespotykanymi do tej pory wzorami wykończeni naszych kolumn. Możecie wybierać pomiędzy czterema lakierami na wysoki połysk, lub niezwykle nowoczesną, połyskującą texturą, białą lub czarną, dużo bardziej odporną na wszelkie drobne ryski czy zadrapania, niż tradycyjne lakiery high gloss. Nasza paleta kolorów została stworzona z myślą o nowoczesnych, wyrafinowanych wnętrzach, gdzie światło jest kluczowym elementem wystroju.

Overture webui mazesnisNic nie pasuje lepiej do tradycyjnych wnętrz, niż klasyczne wykończenie naturalnym drewnem. Trzy naturalne forniry dębowe, o ciepłych odcieniach zadowolą najbardziej wybrednych miłośników naturalnych materiałów. Do nowoczesnych wnętrz dostępne są egzotyczne forniry naturalne w  wersji na wysoki połysk, które dzięki połyskującej powierzchni i pięknej strukturze egzotycznego drewna pod nią, są bardzo uniwersalnym elementem wystroju wnętrza.

Jeśli mimo to, jesteś zainteresowany czymś bardziej indywidualnym w kwestii wykończenia, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Przygotujemy coś specjalnego tylko dla Ciebie.

www.premiumsound.pl

Tel: 513 07 07 30, 537 07 07 30

Ceny nowych kolumn przedstawiają się w następujący sposób:

  • Overture O1 (center – 1szt) – 3 690 zł
  • Overture O2 (podstawkowe / para) – 4 490 zł
  • Overture O3 (podłogowe / para) – 9 990 zł
  • Overture O4 (podłogowe / para) – 12 590 zł
  • Overture O5 (podłogowe / para) – 14 990 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy