Newsy: ATC SIACD

 ATC-SIA-CD-Player-all-black_front-e1370939741115     SIACD to kombinacja ACT typu wszystko w jednym. Wystarczy podpiąć głośniki i gra muzyka. 100W na kanał przy 8 Ohm – tyle może wzmacniacz.

A co może dac? Dac przetwarza sygnały na wejściu coax i optical z rozdzielczością 24bit/192 kHz. Posiada wejście usb typu B i akceptuje sygnały do 16bit/48kHz. ATC uważa, że użytkownicy, którzy chcą odtwarzać sygnały o wyższej rozdzielczości po usb zrobią to stosując konwerter usb/SPDIF. Cyfrową obróbkę w SIACD zapewniają chipy Wolfson WM 8740. Obok wzmacniacza pracującego w klasie A/B kombo dysponuje wzmacniaczem i wejściem słuchawkowym.

ATC-SIA-CD-Player-all-black_-back-e1370939658922Wzmacniacz posiada również wyjście pre out dla tych, którzy chcą podłączyć osobną końcówkę mocy oraz 2 wejścia analogowe. Zaletą takiej konstrukcji all in one jest z pewnością fakt, że pozwala zaoszczędzić niemałą kwotę na okablowaniu – 2 sieciówki, parę interkonektów analogowych mniej. Tych kilka kabli może kosztować całkiem sporo biorąc pod uwagę ich ceny, tak by zapewnić odpowiednią jakość połączeń.

Obudowa urządzenia szeroka na 31,5 cm wykonana jest z elementów stalowych i aluminiowych. Także pokrętła są wykonane z kawałka aluminium.. Do wyboru jest kolor czarny i srebrny. SIACD posiada pilota na wyposażeniu.

Dystrybutorem sprzętu jest HiFi Ja i Ty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy