Newsy: Nowe przewody Synergistic Research

Synergistic_Research_UEF_RED_BLACK_HiFiPhilosophy_01  Niezwykle kreatywny producent szerokiego asortyment przewodów zasilających, kondycjonerów i urządzeń służących do adaptacji pomieszczeń odsłuchowych, firma Synergistic Research z Irvine na obrzeżach Los Angeles wprowadza na rynek nową serię przewodów zasilających: UEF RED i UEF BLACK, których cena została skalkulowana na relatywnie dość niskim, wręcz budżetowym poziomie.

Przewody zasilające UEF RED I UEF BLACK wykorzystują tę samą technologię UEF (Technologię Pola Jednorodnej Energii)  i odznaczają się taką samą charakterystyką dźwiękową, jak wprowadzone wcześniej do sprzedaży bezpieczniki Red i Black, jednak w przypadku przewodów, zjawiska poprawy dźwięku zachodzą w znacznie większej skali. Nowe przewody są niezwykle elastyczne i zdolne do dostarczania prądu o wysokich wartościach. Producent zapewnia, że przewody UEF RED i UEF BLACK przewyższają pod względem jakości brzmienia kable zasilające, których cena przekracza tysiące dolarów.

W konstrukcji przewodów Synergistic Research UEF RED 12 Gauge wykorzystano przewodniki o średnicy 12 gauge (3,3 mm2), które zostały poddane procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling przy pomocy napięcia 2 000 000 V – tak jak w przypadku bezpieczników RED.

W przypadku konstrukcji zasilających UEF BLACK 12 i 10 Gauge zastosowano przewód o średnicy 12 gauge (3,3 mm2) i 10 gauge (5,26 mm2), wykonane z Grafenu (tak, jak w przypadku bezpieczników BLACK) i poddano je procesowi kondycjonowania Quantum Tunneling. Przewody wyposażono także w system ekranowania UEF.

Przewody RED i BLACK wyposażono we wtyki Schuko, a ich ceny detaliczne przedstawiają się w następujący sposób:

Atmosphere UEF RED 12AWG 1,5m       1 499 PLN

Atmosphere UEF BLACK 12AWG  1,5m 1 999 PLN

Atmosphere UEF BLACK 10AWG 1,5m  2 499 PLN

Wszystkie nowe produkty są już dostępne w sprzedaż. Polski dystrybutorem marki Synergistic Research jest firma: AudioFast

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy