Wydarzenia: HiFi Philosophy – piąta rocznica!

   W okienku pomiędzy relacjami z AVS redakcja pozwala sobie odnotować skromny jubileusz pięciolecia istnienia, jako że to już tyle czasu upłynęło od pierwszych naszych sprawozdań i recenzji o audiofilskich sprawach. Przy okazji czymś bardziej ogólnym próbowaliśmy się z Czytelnikami dzielić, bo przecież filozofia w nazwie do tego zobowiązuje. Na ile udanie nie nam oceniać, lecz skoro trwamy, to coś się chyba udało pozytywnego osiągnąć pośród pomyłek i niezrealizowanych zamierzeń.

Z pozdrowieniami dla wszystkich,

HiFi Philosophy

8 komentarzy w “Wydarzenia: HiFi Philosophy – piąta rocznica!

 1. Tadeusz pisze:

  Serdeczne gratulacje od stałego czytelnika .

 2. Piotr pisze:

  Gratuluję i oby tak dalej!

 3. Sławek pisze:

  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 🙂

 4. RH pisze:

  Pomyślności i wytrwałości!

 5. Wiktor pisze:

  Piotrze, bardzo dziękuję za pięć lat ciekawych recenzji, zwłaszcza tych o słuchawkach. Nie dość, że ładnie o nich piszesz, to na dodatek znasz się na słuchawkach jak mało kto. Dla wielu z nas jesteś słuchawkowym ekspertem.

  W krótkim czasie stałeś się znanym recenzentem nie tylko w Polsce. Twoją pracę poznali fani elektrostatów i dynamików w wielu krajach. To czego nie napisałeś po angielsku, przetłumaczyły internetowe translatory.

  Życzę Ci sił na kolejne lata. Przyłączam się do gratulacji z okazji jubileuszu. Powodzenia.

  Wiktor

 6. Stefan pisze:

  Gratulacje i wszystkiego dobrego.

 7. ductus pisze:

  5 lat znakomitych ciekawych recenzji, które tak bardzo pomagają unikać błędów zakupu. Gratuluję i życzę sukcesu w następnych conajmniej pięciu!
  Stefan

 8. 3mmm pisze:

  Dla Szanownego Jubilata serdeczne podziękowania za pasję i bezkompromisowość, zindywidualizowane ale obiektywne recenzje, które stały się dla mnie punktem odniesienia do własnych poszukiwań i odkryć. STO LAT!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy