Dzień otwarty w Nautilusie z właścicielem Acoustic Revive

Ken Ishiguro

Ken Ishiguro – właściciel Acoustic Revive

   Zapraszamy na dzień otwarty wszystkich, (nawet sceptyków i niedowiarków), którzy pragną się przekonać jak wiele można osiągnąć w swoim systemie audio, poprawiając go niesamowitymi akcesoriami japońskiej firmy Acoustic Revive.
   
   Będzie ku temu bardzo rzadka i wyjątkowa okazja, ponieważ przyjeżdża do nas specjalnie z Japonii właściciel (oraz główny inżynier) firmy Acoustic Revive, Ken Ishiguro, który zademonstruje wpływ swoich produktów na całokształt systemu.
 
   Będzie można zadać pytania które nurtują każdego, kto pragnie aby jego system zagrał tak jak powinien.
   
   Elektronika i zestawy głośnikowe mają wiele ograniczeń i możliwości o których nawet nie mamy pojęcia, będzie okazja aby przekonać się jak bardzo można zbliżyć się do… muzyki na żywo.
   
   Co jest kluczowym i najważniejszym wyzwaniem dla japońskich inżynierów i konstruktorów którzy przez bardzo żmudne i wieloletnie badania i eksperymenty dochodzą do spektakularnych osiągnięć o których jest bardzo głośno w branży Audio.
 
   Dziesiątki nagród na przestrzeni lat nie są przypadkiem.
Wiedza z zakresu akustyki ,materiałów oraz właściwości elektromechanicznych jest teraz w zasięgu zupełnie za darmo… wystarczy nas odwiedzić w poniedziałek 13 maja
 
   Zapraszamy od godz. 11-tej do 19-tej
 

Nautilus_logo_1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy