Newsy: Nowa lokalizacja salonu Premium Sound w Gdańsku

Premium Sound    Z satysfakcją informujemy o uruchomieniu nowego salonu w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 31. (Gdańsk Morena, obok galerii Morena /Carrefour – budynek PRETOR).

W nowym miejscu oferujemy zdecydowanie lepszą widoczność i dojazd do naszego lokalu. Przed salonem jest wygodny, dostępny tylko dla naszych klientów parking na kilkanaście samochodów, a zaraz obok, ogromny parking galerii Morena na 2500 pojazdów.

W naszym salonie możemy zaproponować bardziej przyjazną i przejrzystą ekspozycję towarów, oraz, co najważniejsze, dwa pokoje odsłuchowe:
większy o powierzchni ponad 32m2, oraz mniejszy ok 22m2. Dzięki temu, każdy będzie mógł przetestować oferowane przez nas produkty w warunkach zbliżonych do tych w domu. Do już bogatej oferty asortymentowej, dołączą w najbliższym czasie kolejne, uznane polskie i światowe marki, o czym będziemy na bieżąco informować.

Godziny otwarcia salonu w nowej lokalizacji:

Poniedziałek          13.00 – 19.00
Wtorek  – Piątek   11.00 – 19.00
Sobota                   10.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy.
Premium Sound – Salon HiFi
Ul. Rakoczego 31, Gdańsk
Tel: 513 07 07 30, 537 07 07 30

www.premiumsound.pl

1 komentarz w “Newsy: Nowa lokalizacja salonu Premium Sound w Gdańsku

  1. Piotr Ryka pisze:

    Jakieś zdjęcia z nowego salonu i jego otoczenia by się przydały. A tak w ogóle to gratulacje. Nowe lokum, nowe możliwości, nowe oczekiwania, nowe nadzieje. Życzymy powodzenia, trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy