Newsy: Nowa lokalizacja salonu Premium Sound w Gdańsku

Premium Sound    Z satysfakcją informujemy o uruchomieniu nowego salonu w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 31. (Gdańsk Morena, obok galerii Morena /Carrefour – budynek PRETOR).

W nowym miejscu oferujemy zdecydowanie lepszą widoczność i dojazd do naszego lokalu. Przed salonem jest wygodny, dostępny tylko dla naszych klientów parking na kilkanaście samochodów, a zaraz obok, ogromny parking galerii Morena na 2500 pojazdów.

W naszym salonie możemy zaproponować bardziej przyjazną i przejrzystą ekspozycję towarów, oraz, co najważniejsze, dwa pokoje odsłuchowe:
większy o powierzchni ponad 32m2, oraz mniejszy ok 22m2. Dzięki temu, każdy będzie mógł przetestować oferowane przez nas produkty w warunkach zbliżonych do tych w domu. Do już bogatej oferty asortymentowej, dołączą w najbliższym czasie kolejne, uznane polskie i światowe marki, o czym będziemy na bieżąco informować.

Godziny otwarcia salonu w nowej lokalizacji:

Poniedziałek          13.00 – 19.00
Wtorek  – Piątek   11.00 – 19.00
Sobota                   10.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy.
Premium Sound – Salon HiFi
Ul. Rakoczego 31, Gdańsk
Tel: 513 07 07 30, 537 07 07 30

www.premiumsound.pl

1 komentarz w “Newsy: Nowa lokalizacja salonu Premium Sound w Gdańsku

  1. Piotr Ryka pisze:

    Jakieś zdjęcia z nowego salonu i jego otoczenia by się przydały. A tak w ogóle to gratulacje. Nowe lokum, nowe możliwości, nowe oczekiwania, nowe nadzieje. Życzymy powodzenia, trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy