Newsy: Audio-Technica ATH-MSR7 w wersji z tłumieniem otoczenia

Audio-Technica ATH-MSR7NC 01

   W ślad za sukcesem słuchawek ATH-MSR7 Audio-Technica wprowadza nową, bliźniaczo podobną konstrukcję. Model ATH-MSR7NC łączy umiejętność wiernego odwzorowania dźwięku wysokiej rozdzielczości znaną z modelu bazowego z najnowszą wersją systemu aktywnej redukcji dźwięków tła. Projektanci japońskiego producenta zadbali o to, aby jakość brzmienie trybu aktywnego było maksymalnie zbliżone do tego osiąganemu w trybie pasywnym. ATH-MSR7NC skutecznie blokuje odgłosy otoczenia, zapewniając intymniejszy, a co za tym idzie bardziej angażujący przekaz, które może trwać nieprzerwanie przez 30 godzin pracy przy czasie pełnego naładowania trwającym zaledwie 4 godziny.

Audio-Technica_ATH-MSR7NC_HiFiPhilosophy_01Audio-Technica_ATH-MSR7NC_HiFiPhilosophy_02Audio-Technica_ATH-MSR7NC_HiFiPhilosophy_04Audio-Technica_ATH-MSR7NC_HiFiPhilosophy_05

 

 

 

 

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7NC zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort w trakcie wielogodzinnych sesji odsłuchowych. Miękkie nauszniki, wypełnione pianką z pamięcią kształtu, pewnie i precyzyjnie dopasowują się do kształtu głowy, a muszle, które całkowicie skrywają uszy użytkownika, gwarantują najwyższy poziom wygody i jednocześnie optymalizują brzmienie niskich tonów, pozwalając odtwarzać bardzo głęboki bas.

Sercem słuchawek są dobrze znane z modelu MRS7 45-milimetrowe przetworniki hi-res „True Motion”, w których precyzyjna membrana współpracuje z niezwykle lekką cewką, aby skrócić do minimum czas reakcji i zredukować zniekształcenia dźwięku. Zapewnia to płynne, detaliczne i precyzyjne brzmienie w każdym z odtwarzanych zakresów.

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7NC dostępne są już w sprzedaży. Najnowszy model dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, a jego cena detaliczna wynosi 1599 zł.

Specyfikacja techniczna Słuchawek Audio-Techmoca ATH-MSR7NC:

  • Typ: zamknięte, dynamiczne
  • Średnica przetwornika: 45 mm
  • Pasmo przenoszenia: 5-40 000 Hz
  • Czułość: 97 dB/mW (tryb pasywny); 104 dB/mW tryb aktywny)
  • Impedancja 30 Ω (tryb pasywny); 150 Ω (tryb aktywny)
  • Waga: 305 g (bez kabla)
  • Mikrofon: Tak

Polskim dystrybutorem marki Audio-Technica jest firma: Audio Klan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy