Audiofilska majówka w salonie Q21

   Tegoroczny maj okazał się miesiącem audiofilskich spotkań, bo w najbliższą sobotę ekipa HiFi Philosophy znów będzie w rozjazdach, a ściślej rzuci ją do Pabianic, gdzie ma się odbyć impreza organizowana przez jeden z najbardziej znanych polskich salonów audio, rozpoznawalne natychmiast przez wszystkich Q21. Ma to być duży zlot przy udziale masy sprzętu oraz zaproszonych prelegentów z między innymi Tellurium Q, The Funk Firm i Audiomagic.

Oddajmy głos organizatorom:

Majowka2014_Q21_zaproszenieBędą trzy sale odsłuchowe – pierwsza na górze największa to prezentacja/premiera sprzętu Crayon z kolumnami Trenner & Friedl oraz gramofony The Funk Firm. Będziemy gościli przedstawiciela firmy The Funk Firm oraz Tellurium Q. W drugiej, mniejszej salce PC-Audio na górze zaprezentujemy słuchawki marki Audez’e (wszystkie cztery dostępne modele) na wzmacniaczach Bakoon, Naim oraz Schiit Audio. Dolna sala odsłuchowa to Naim z prezentacją możliwości upgradu czyli końcówka mocy oraz zasilanie. Poza tym koledzy z Audiocenter zaprezentują praktyczną obsługę streamera poprzez tablet iPad.

Dla naszych wszystkich gości jest przygotowane porządny catering – kiełbaski, karczek na grillu (mamy ogromny parking, tak więc firma cateringowa może spokojnie się rozstawić także z namiotem i z miejscami siedzącymi na zewnątrz dla około 70 osób), napoje, kawa itp.

Ponadto będzie konkurs z ciekawymi nagrodami m.in. kolumny Monitor Audio, Cambridge Audio Aero, słuchawki, koszulki oraz prenumeraty czasopism.

Aha, na naszym parkingu będzie wystawiony w ekskluzywnej wersji VW Passat CC z bardzo dobrym nagłośnieniem marki Dynaudio. Dla rządnych wrażeń natomiast będzie do jazdy próbnej najmocniejszy kompakt dostępny na rynku – VW Golf R w wersji 300 KM napędem na cztery koła.

Ważna uwaga. Należy wcześniej zgłosić obecność, bo ilość miejsc jest ograniczona. Tel. (42) 213 01 66.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy i obiecujemy doradzać we wszelkich związanych z audio i filozofią sprawach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sennheiser-momentum-true-wireless
© HiFi Philosophy