Newsy: Kolumny Jean Marie – Reynaud dostępne w Polsce

JEAN-MARIE REYNAUD_HiFiPhilosophy_01   Bydgoski salon audio Audio Connect poinformował nas o poszerzenie swojej już i tak bardzo bogatej oferty o wyroby niezwykle cenionego francuskiego producenta kolumny podstawkowych i podłogowych: Jean Marie – Reynaud (JMR).

Ta złożona w 1967 roku przez Jean Marie – Reynauda czysto audiofilska manufaktura zawsze dążyła do osiągania bezkompromisowego brzmienia przy jednoczesnym zachowaniu zdroworozsądkowego podejściem do wyceny swoich produktów. Pasja oraz lata praktyki w harmonijnym łączeniu tradycyjnych technik z nowocześniejszymi rozwiązaniami zaowocowały powstaniem niezwykle atrakcyjnej palety głośników podstawkowych i podłogowych, charakteryzujących się brzmieniowo niezwykle nasyconym, mięsistym wręcz środkiem pasma oraz krystalicznie czystymi, zwiewnymi sopranami. To wraz z rygorystyczną selekcją materiałów wykorzystywanych do produkcji oraz dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal zapewniły firmie duże uznanie na rodzimym rynku.

JEAN-MARIE REYNAUD_HiFiPhilosophy_05JEAN-MARIE REYNAUD_HiFiPhilosophy_03JEAN-MARIE REYNAUD_HiFiPhilosophy_02JEAN-MARIE REYNAUD_HiFiPhilosophy_04

 

 

 

 

Dzisiaj dzieło założyciela marki sukcesywnie kontynuuje jego syn – Jean Claude Reynaud, pod którego przywództwem firma zaczęła zdobywać uznanie na rynkach zagranicznych, zaś ośmioosobowa załoga produkcyjna znalazła swój nowy dom w nowoczesnej zakładzie o niebagatelnej powierzchni 2OOO m². Ukoronowaniem wieloletnich starań i determinacji w budowaniu trwałej i budzącej szacunek w świecie marki stanowią liczne nagrody przyznane w ostatnim czasie przez prestiżowe periodyki branżowe, na których czele stoją laury Diapason d’Or dla kolumn modelu Orféo Suprême V2.

Wyłącznym dystrybutorem marki JMR na terenie polski jest firma: Audio – Connect

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© HiFi Philosophy